Ebooki

4 ebooki, kuchnia pięciu przemian

Kuchnia pięciu przemian.

Jest to pożywienie zrównoważone energetycznie dostarczające energii oraz dodające witalności. Teoria pięciu przemian wywodzi się z kuchni Chińskiej. Tajemnica tej kuchni polega na tym że wszystko co spożywamy przypisane jest do jednego ze smaków.

  • gorzkiego
  • słodkiego
  • ostrego
  • słonego
  • kwaśnego

Poprzez dobranie odpowiednich składników pokarmowych może wzmacniać konkretne narządy wewnętrzne.
Odżywianie zgodne z zasadą kuchni pięciu przemian zbliża nas do naturalnego rytmu życia, co wpływa na równowagę oraz harmonię.

Wiosna według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Wiosna według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Smakach w towarzystwie Moniki Biblis. Tym razem Monika skupiła się na wiosennych potrawach wegetariańskich.

Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o mocy chińskiej medycyny naturalnej.

Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to… pozostań sobą! Wiosenne dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno doskonale znasz.

Publikacja w całości poświęcona jest gotowaniu wiosną.

Lato według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Lato według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Przemianach w towarzystwie Moniki Biblis. Tym razem Monika skupiła się na letnich potrawach wegetariańskich.

Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj letnie, wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o sile chińskiej medycyny naturalnej.

Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to… pozostań sobą! Letnie dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno i tak doskonale znasz.

Jesień według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Jesień według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Przemianach w towarzystwie Moniki Biblis. Tym razem Monika skupiła się na jesiennych potrawach wegetariańskich.

Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj jesienne, wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o sile chińskiej medycyny naturalnej.

Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to… pozostań sobą! Jesienne dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno i tak doskonale znasz.

Zima według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Zima według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Przemianach w towarzystwie niezastąpionej Moniki Biblis. Tym razem autorka skupiła się na potrawach wegetariańskich.

Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o mocy chińskiej medycyny naturalnej.
Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to… pozostań sobą! Zimowe dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno doskonale znasz.

Powrót na stronę główną

Spis treści

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trackbacks and Pingbacks