Ebooki

3 Ebooki, bestsellery na Marzec

Głosy z zaświatów (ebook)

Głosy z zaświatów (ebook)
Autor: Remigiusz Mróz

Mieszkańcy okolic Żeromic żyją w strachu – umierają małe dzieci. Ślady morderstw nie zostają odnalezione. Patomorfolog Seweryn Zaorski nie wierzy w przypadkowość wydarzeń. Wszczyna własne śledztwo – poszukuje zabójcy. Kaja Burzyńska musi zmierzyć się z demonami przeszłości.

Seweryn Zaorski stara się na nowo ułożyć sobie życie, kiedy do zakładu patomorfologii w Żeromicach zaczynają trafiać ciała małych dzieci z okolicy.

Nikt nie potrafi rozwiązać zagadki śmierci młodych ofiar, nic bowiem nie wskazuje na to, by zostały zamordowane. Seweryn jest jednak przekonany, że może stać się głosem tych, którzy mówią już jedynie z zaświatów.

Kto i dlaczego zabija niewinne dzieci? I jaki związek ma to z tajemniczymi wiadomościami, które Zaorski zaczyna otrzymywać?

Tymczasem Kaja Burzyńska musi zmierzyć się nie tylko z komplikującym się życiem rodzinnym, ale także z upiornym wołaniem tych, których ma na sumieniu. I tych, którzy domagają się sprawiedliwości.

Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa (ebook)

Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa (ebook)
Autor: Arthur Conan Doyle

Pierwsze polskie wydanie zawierające wszystkie opowiadania i nowele o detektywie wszech czasów, m. in.: Przygody Sherlocka Holmesa (1892), Powrót Sherlocka Holmesa (1905) i Księga przypadków Sherlocka Holmesa (1927).

Serce gangstera (ebook)

Serce gangstera (ebook)
Autor: Anna Wolf

Nick oferuje gangsterowi swoją siostrę jako zabezpieczenie spłaty długu. Próbuje się wycofać, jednakże Aleksiej Tarasow nie zamierza odpuścić. Chloe długo jest przerażona. Pomiędzy gangsterem i dziewczyną rodzi się pożądanie…

” – Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to – rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga.

– Milion – odpowiada przez zaciśnięte zęby”.

Dwudziestodwuletnia Chloe McCoy nigdy się nie spodziewała, że jej brat Nick wpadnie na tak egoistyczny pomysł. Pokazał groźnemu gangsterowi pewne zdjęcie, sugerując, że to właśnie ona mogłaby być zabezpieczeniem spłaty karcianych długów.

I mimo iż Nick próbował później wyprostować niefortunny zbieg okoliczności, twierdząc, że to samochód, a nie ona, miał gwarantować spłatę długu, Aleksiej Tarasow już ułożył sobie w głowie plan. Szalony plan.

Z mężczyznami takimi jak Tarasow nie można pogrywać. Kiedy gangster jego pokroju zobaczy coś, co mu się spodoba, zrobi wszystko, żeby to mieć.

Pierwszy tom nowej serii mafijnej! Ponad milion odsłon na Wattpadzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Trackbacks and Pingbacks